Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Зупинися, мить - вовняна хустка з ущільненої тканини з шовковими китицями

Зупинися, мить
Зупинися, мить
Зупинися, мить
Зупинися, мить
Зупинися, мить
Зупинися, мить
Артикул: 1401-7
(5 голосів, в середньому: 5 з 5)
2100 грн.
передзамовл.

Запрошуємо помилуватися на одну з робіт авангардного автора, якщо таке поняття можливо до однієї з кращих павловопосадских художниць. Манера Олени Жукової характерна «розбавленням» традиційних елементів платочної розпису новими знахідками.


Сподобалося? Поділись!

Її нова модель хистки надзвичайно насичена дрібними, витонченими деталями: медальйонами, завитками і гірляндами. Всі вони, витікаючи один з іншого, гармонійно вплітаються у загальну схему. Всупереч сформованим нормам, центральні елементи хустки не утворюють типове коло.

Художниця підпорядкувала народні мотиви сучасному баченню краси. Хустка майстрині так і називається «Зупинися, мить». Вона наче помахом фотохудожника відобразила прекрасну мить у всьому розмаїтті барв буття: в бордову рамку з багатих квіткових гірлянд укладена ще одна рамка - бежева, з якої розходиться променистий бордовий-рожевий сиянок з крихітним «фотоспалахом» по центру.

Той, хто вміє «читати» закодовані елементи павловопосадской розпису, легко розгадає прихований задум художниці: життя варте того, щоб жити і жити гарно, зі смаком! Варто тільки накинути на плечі розписну хустку, зіткану з тонкої вовни і прикрашену атласною бахромою!

Ваш відгук стане першим