Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Олена Немешаева

З юних років мене приваблювала краса природи, бажання передати усю багатогранність колірних поєднань і стало вирішальним у рішенні стати художником. Світ моди завжди розбурхував мою уяву, хотілося, щоб люди були красивими, елегантно одягнені, коли костюм підкреслює індивідуальність кожної людини.

По мірі вдосконалення своєї художньої майстерності зростало переконання, що особливий шарм жінці надають саме аксесуари. Часто саме хустці або шарфа відводиться роль акценту, що саме вони можуть надати особливого звучання одного і того ж поряд.

Слідуючи відомому прислів'ї "Де народився, там і згодився", будучи уродженкою славного міста Павловський Посад, який здавна славився своїми чудовими хустками і шалями, я обрала свій життєвий шлях.

Вступивши на знамениту фабрику в 1985 році копировщицей, я мала палке бажання вчитися, щоб стати художником. У 1994 році після закінчення текстильної академії я переступила ворота фабрики у якості художника.

Робота над творчими проектами є основою мого життя, бажання виразити себе і створити щось нове рухає мною в композиційних пошуках. Як відомо, не можна добре працювати, не вміючи відпочивати. А відпочинок для мене - це подорожі, нові природні ландшафти, як дорогоцінна підживлення для художнього сприйняття. Особливо душа прагне до водної стихії, люблю борознити неосяжні морські простори. Море для мене - джерело натхнення не тільки в малюнках, але і у віршах. І музика, як гармонійне об'єднуюче начало всіх шукань, оптимізує творчий процес.

Олена Германівна Немешаева народилася в 1966 році в р. Павловський Посад. На підприємстві працює з 1985 року. Свою трудову діяльність Олена Германівна початку в якості копировщицы. У 1987 році вона отримала направлення на навчання в Московський Державний текстильний інститут, який закінчила в 1994 році.

Повернувшись на Павловопосадскую платочную мануфактуру вже в якості художника, працювала над дизайном сучасних, актуальних хусток і шалей з використанням оригінальних художніх рішень. Прикладом може служити, зокрема, асиметрична композиція вовняні хустки "Подих весни". Оригінальним творчим підходом відрізняються також нещодавно випущені підприємством хустки "Романтичний" (шерсть) та "Снігова королева" (шовк).

Олена Германівна приймає активну участь у створенні щорічних колекцій хусток і шалей підприємства. У складі авторського колективу художників вона не раз удостоювалася нагород всеукраїнських і міжнародних виставок.

У 1996 році Олена Немешаева була нагороджена дипломом лауреата виставки "Молоді таланти". У 1997 і 1999 роках удостоювалася диплома Російського національного призу в області дизайну "Вікторія". У 1998 році була нагороджена дипломом виставки "Краса і дизайн-98". У 1999 році - дипломом першого Всеросійського фестивалю дизайну в Желєзноводську.

Олена Немешаева є стипендіатом Державної стипендії в галузі літератури і мистецтва.

Популярні хустки Олени Немешаевой

Підібрати хустку Олени Немешаевой