Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Олена Литвинова

«Мій шлях до професії художника був дуже довгим і складним. Я народилася у великому промисловому місті на Україні. У роки війни місто було повністю зруйноване і не залишилося ні одного старовинного будинку, були коробки багатоповерхівок і чіткі лінії нових вулиць і проспектів

Але душа завжди прагнула туди, де є на чому зупинити погляд. Незабутнє враження від поїздок на море і до Сибіру до родичів вилилося в серію малюнків та замальовок. А найбільшим подією стала поїздка в Москву в Третьяковську галерею.

Хоча я і почала малювати в 3 роки, по-справжньому це захоплення поглинуло мене в шкільні роки. Малювати хотілося все: людей, природу, тварин, квіти і навіть ілюстрації до прочитаних книг. Найцікавіші малюнки виходили після перегляду передач «Клуб кіномандрівників».

У старших класах я зацікавилася модою, придумувала різні моделі одягу і захотіла стати художником-модельєром. Але в текстильному інституті я дізналася, що існує група, де готують художників-орнаменталистов. Ця спеціальність привернула мене можливістю більш повного втілення творчих фантазій, що і вплинуло на мій остаточний вибір.

Не можна по-справжньому оцінити і виміряти величезний вплив батьків. Люди обдаровані і талановиті – вони завжди підтримували всі мої починання, допомагали в оформленні виставок. Серед моїх друзів багато відомих і талановитих художників, чий вплив на мій творчий шлях теж великий.

Кілька років тому кореспондент однієї місцевої газети написала про мене статтю, яку назвала «Художниця, закохана в квіти». Ця стаття стала підсумком моїх творчих шукань і ця любов до квітів, яку помітили оточуючі, і привела мене на платочную мануфактуру, де я в даний час працюю.»

Популярні хустки Олени Литвинової

Казкові мотиви1580-14
Казкові мотиви
1150 грн.
передзамовл.
  • 1620
У світі любові1674-2
У світі любові
1640 грн.
в наявності
  • 6904
Підібрати хустку Олени Литвинової