Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Як зберегти хустку. Боремося з міллю

Купуючи вироби з натуральних тканин, ми рано чи пізно стикаємося з питанням їх збереження від молі! Це маленьке комаха може стати джерелом великих неприємностей і неабияк зіпсувати вашу колекцію хусточок і шалей!

Моль просто обожнює натуральні матеріали: вовна, хутро, бавовна, пір'я, і навіть шовк і оксамит.

А наші хустки і шалі з натуральних тканин якраз їхнє улюблене ласощі!

Сьогодні розповімо вам декілька простих прийомів, як позбавитися від цього шкідника!Запам'ятайте 5 простих складових боротьби з моллю: світло, спека, холод, витрушування і вакуум

* Світло! Міль не любить свіже повітря і сонячне світло, тому хусткам, які ви носите постійно, не загрожує небезпека!

* Спека! Міль не любить високих температур, але так як ми не рекомендуємо прати наші хустки, скористайтеся простим правилом: влітку, коли на вулиці тепло і сонячно, розвісьте хусточки на балконі, відкрийте вікна, нехай вітер поколише їх, але уникайте прямих сонячних променів, щоб уникнення вигоряння! Вивішування хусток на свіжому повітрі дає хороший результат, оскільки ультрафіолет діє на гусениць молі згубно! Ще один легкий спосіб – просто пропрасувати хустку праскою з функцією пара!

* Холод! Ще одна панацея від личинок молі - холод! Проводите цю процедуру, що описана вище, але вже взимку! Або скористайтесь морозильною камерою!

* Витрушування! Всі відомі препарати «антимоль» діють тільки на дорослу особину, а личинки залишаються недоторканими! А вони як раз-таки і становлять найбільшу небезпеку! Чому ж важливо протрясти хустинки? Все дуже просто – личинки молі досить погано тримаються на одязі, тому при активному струшуванні вони просто спадуть!

* Спеціальні пакети/кофри для зберігання! Після ретельної інвентаризації хусток упакуйте їх у полотняний або вакуумний пакет (причому бажано мати для кожного хустки свій пакет), поклавши туди будь антимольное засіб, будь то куплене саші або гілочка лаванди, герані, пижма або розмарину! Проводите такі інвентаризації хоча б раз у півроку, а краще раз в сезон!

І нехай вони будуть не приводом для занепокоєння, а приємним проведенням часу, щоб ще раз поглянути на свою багату колекцію!