Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Як доглядати за вовняними та шовковими хустками

Павловопосадські хустки (шалі) з натуральних матеріалів (шовк, шерсть) вимагають делікатного і дбайливого догляду.

Для досягнення тривалого терміну використання павловопосадські хустки (шалі) рекомендують піддавати тільки сухому чищенню, так як волога обробка може вплинути як на саму вовняну тканину, так і на барвники, що використовуються при виробництві павловопосадських хусток. Для текстильних барвників діє правило - яскраві та насичені кольори, але слабка стійкість фарби до прання. Павловопосадські хустки (шалі) виробляються в яскравих і барвистих малюнках, і, відповідно, прання павловопосадських хусток (шалей) не рекомендується, але припустимо.

Вовняні вироби: прати у воді з температурою не вище 30°C з використанням спеціальних миючих засобів для вовни або дитячого мила. Після прання хустку прополоскати в теплій воді, потім холодній воді з однією чайною ложкою оцту (обов'язково), делікатно віджати і сушити на горизонтальній поверхні. Уникати прямих сонячних променів.

Шовкові вироби: прати у воді з температурою вище 40°C. Не замочувати. Прати вручну. Застосовувати засоби, призначені для натуральних шовкових тканин. Без відбілювача і плямовивідника. Після прання хустку прополоскати в прохолодній воді. Під час останнього полоскання додати одну столову ложку оцту на 10 л. води (обов'язково), делікатно віджати і сушити на горизонтальній поверхні. Уникати прямих сонячних променів.

Рекомендуємо Вам при догляді за павлопосадськими хустками керуватися умовними позначеннями, які описані на ярликах. І тоді павловопосадські хустки (шалі) будуть служити Вам довго, не втрачаючи своїх якостей.