Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Східні солодощі - шовкова хустка з шовковими китицями

Східні солодощі
Артикул: 1429-14
(3 голоси, в середньому: 3.7 з 5)
1900 грн.
передзамовл.

Російські традиції, замішані на пряних східних ароматах, знайшли своє відображення в композиції з романтичною назвою «Східні солодощі». Шовкова тканина глибокого аквамаринового кольору щедро прикрашена вишуканими східними мотивами: арабесками, стилізованими суцвіттями, гірляндами небачених заморських квітів і завитків-пейсликов (мовою художників - огірками).


Сподобалося? Поділись!

Шовкова хустка по своїй складності і тонкощі розпису цілком здатна конкурувати зі знаменитими перськими килимами з шовкової ж нитки. Кольори, підібрані з великим смаком і знанням предмета, милують око, а вигадлива розпис змушує захоплюватися фантазією художниці. Автор шовкового рушника - Олена Жукова. Її роботи вважаються авангардними, але все фантазійні елементи кисті Олени вписуються в рамки старовинних павловопосадских традицій.

Хустки автора неможливо сплутати з іншими. У центрі хустки «Східні солодощі» куточки орнаменту утворюють чотирикутний стрельчато-зірчастий «сиянок», - цей елемент характерний і для інших робіт Олени Жукової. Як і інші молоді популярні художники по павловопосадской розпису, автор майже не використовує в своїх роботах яскраві наївні фарби. Її хустки красиві своєю тонкою манерою письма, витонченим малюнком і ніжно-пастельній гамі.

Ваш відгук стане першим

Доставка

  1. Кур'єрська доставка по Києву
  2. Доставка по Україні
  3. Доставка за межі України
  4. Самовивіз

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше