Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Таємниця серця

5 серпня 2014

Які мрії приховані в жіночому люблячому серці, Вам розповість композиція хустки «Таємниця серця» автора Олени Фаворитовой.

Мрійниця, чиєю метою є гармонія в сім'ї і гармонія із всесвітом (саме в такій послідовності!), Олена привнесла в легкі тонкі візерунки павловопосадских хусток свою жіночу суть.

Її розпис несе в собі щось невловимо жіночне, привабливе, немов тонкий аромат парфумів. Це визначення точно характеризує хустка «Таємниця серця». Залишається тільки дивуватися майстерності художниці, яка передала візерунчастими елементами нічний аромат бузку і садових лілій, пишних чайних троянд і запашного тютюну.

Вдивіться в хитросплетіння гірлянд: Ви знайдете на темно-синьому нічному тлі легкі подихи і мрії, неясні надії і пророцтва зірок. Зубчасті фестончики, завитки пейсиков, клубочаться, немов повітряні замки з дівочих мрій. Наскільки вдалася майстрині її задумка, судити Вам.

У повній мірі пізнати душу жінки і таємницю її серця можна тільки накинувши на плечі легкий і теплий шерстяний платок, зітканий з тонких ниток. Кромка прикрашена темно-синьою шовковою каймою із сплетених вручну ниток. Загадка павловопосадскої хустки криється у майстрів, що створили її з любов'ю.