Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Таємниця серця - вовняна хустка з шовковими китицями

Таємниця серця
Таємниця серця
Таємниця серця
Таємниця серця
Таємниця серця
Таємниця серця
Артикул: 1437-14
(26 голосів, в середньому: 4.3 з 5)
1250 грн.
передзамовл.

Які мрії приховані в жіночому люблячому серці, Вам розповість композиція хустки «Таємниця серця» автора Олени Фаворитовой. Мрійниця, чиєю метою є гармонія в сім'ї і гармонія із всесвітом (саме в такій послідовності!), Олена привнесла в легкі тонкі візерунки павловопосадских хусток свою жіночу суть.


Сподобалося? Поділись!

Її розпис несе в собі щось невловимо жіночне, привабливе, немов тонкий аромат парфумів. Це визначення точно характеризує хустка «Таємниця серця». Залишається тільки дивуватися майстерності художниці, яка передала візерунчастими елементами нічний аромат бузку і садових лілій, пишних чайних троянд і запашного тютюну.

Вдивіться в хитросплетіння гірлянд: Ви знайдете на темно-синьому нічному тлі легкі подихи і мрії, неясні надії і пророцтва зірок. Зубчасті фестончики, завитки пейсиков, клубочаться, немов повітряні замки з дівочих мрій. Наскільки вдалася майстрині її задумка, судити Вам.

У повній мірі пізнати душу жінки і таємницю її серця можна тільки накинувши на плечі легкий і теплий шерстяний платок, зітканий з тонких ниток. Кромка прикрашена темно-синьою шовковою каймою із сплетених вручну ниток. Загадка павловопосадскої хустки криється у майстрів, що створили її з любов'ю.


Відгуки про товар

Екатерина Половьян18 квітня 2020нежный, приятный на ощупь платок, драпируется легко, гармоничное сочетание цвета. не хочется снимать.

Доставка

  1. Доставка по Києву та Україні
  2. Доставка за межі України

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше