Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Сон метелика - вовняна хустка з шовковими китицями

Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Артикул: 1463-1
(8 голосів, в середньому: 4.5 з 5)
1380 грн.
в наявності

Чим навіяні мотиви візерунків на павлопопосадских хустках, розповість Вам колекція убрусов художниці Олени Фаворитовой. Одні ідеї прийшли до майстрині тонкого розпису під час споглядання зоряного неба, інші - на літньому лузі в російській глибинці. Манера автора простежується вже з одного погляду на розкішний, не переобтяжений деталями сиянок по центру платка.


Сподобалося? Поділись!

По ніжно-туманним полю розкидані листочки, пишні павловопосадські троянди, вигадливі пейсики, а простір між ними заповнює вибаглива павутинка візерунка тонкого-тонкого листа. Так пурхає метелик від квітки до квітки, залишаючи після себе незримий хаотичний слід легкого пилку зі своїх крилець.

Строкаті суцвіття з троянд, гербер і традиційних незабудок повторюються в ряді мотивів у зменшеному вигляді: в гірляндах, в намистинках, в орнаменті рамок і кутових елементів. «Сон метелика» витканий з квітів. Світ метелика наповнений повітрям і теплим сонячним світлом. Світ художниці, яка зуміла помітити все це, обробити перенести на тонку вовняну тканину, - створений з гармонії кольору і домірності.

Хустка прикрашена красивою шовковою бахромою в тон кольору білої ночі. Це виріб, рідкісний за витонченістю задуму і по красі виконання, скоро прикрасить чиюсь колекцію або чиїсь ніжні плечі.

Ваш відгук стане першим

Доставка

  1. Доставка по Києву та Україні
  2. Доставка за межі України

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше