Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Сон метелика - вовняна хустка з шовковими китицями

Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Сон метелика
Артикул: 1463-1
(3 голоси, в середньому: 5 з 5)
1100 грн.
передзамовл.

Чим навіяні мотиви візерунків на павлопопосадских хустках, розповість Вам колекція убрусов художниці Олени Фаворитовой. Одні ідеї прийшли до майстрині тонкого розпису під час споглядання зоряного неба, інші - на літньому лузі в російській глибинці. Манера автора простежується вже з одного погляду на розкішний, не переобтяжений деталями сиянок по центру платка.


Сподобалося? Поділись!

По ніжно-туманним полю розкидані листочки, пишні павловопосадські троянди, вигадливі пейсики, а простір між ними заповнює вибаглива павутинка візерунка тонкого-тонкого листа. Так пурхає метелик від квітки до квітки, залишаючи після себе незримий хаотичний слід легкого пилку зі своїх крилець.

Строкаті суцвіття з троянд, гербер і традиційних незабудок повторюються в ряді мотивів у зменшеному вигляді: в гірляндах, в намистинках, в орнаменті рамок і кутових елементів. «Сон метелика» витканий з квітів. Світ метелика наповнений повітрям і теплим сонячним світлом. Світ художниці, яка зуміла помітити все це, обробити перенести на тонку вовняну тканину, - створений з гармонії кольору і домірності.

Хустка прикрашена красивою шовковою бахромою в тон кольору білої ночі. Це виріб, рідкісний за витонченістю задуму і по красі виконання, скоро прикрасить чиюсь колекцію або чиїсь ніжні плечі.

Ваш відгук стане першим