Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Розквітаючі камені - шарф (палатнин) вовняний з шовковими китицями

Розквітаючі камені
Артикул: 1442-68
(9 голосів, в середньому: 3.4 з 5)

Знятий з виробництва.

Палантин «Розквітаючі камені» - не просто вовняний шарф з витонченим розписом, це глибокі і зрілі роздуми про витоки життя, про силу духу, про жіноче призначення. Палантин йде в двох варіантах: з сірою або чорною шовковою бахромою, сплетеною вручну. Річ дорога, розкішна - на подарунок красивій жінці.


Сподобалося? Поділись!

Роботи визнаного майстра павловопосадской розпису Ірини Дадоновой відомі далеко за межами Павлового Посаду. Та що там Посаду, вони відомі далеко за межами Росії, адже художниця неодноразово відзначена почесними дипломами міжнародних виставок народної творчості.

Композиції, створені майстринею, відрізняються абсолютною досконалістю, вишуканою гармонією і незвичайним компонуванням. Начебто основні елементи розпису залишаються ті ж, що і в інших авторів, але навіть побіжного погляду на модель, що належить кисті Ірини Дадоновой, достатньо, щоб визначити - це її манера і нічия більше.

Можливо, секрет криється у математичних здібностях художниці, можливо, - в її високому почутті пропорційності і гармонії. Всі роботи автора відразу розкуповуються поціновувачами павловопосадской розпису. Це не ремесло, а мистецтво. Знавці з гордістю демонструють не один і не два - десяток авторських робіт.

Ваш відгук стане першим

Доставка

  1. Доставка по Києву та Україні
  2. Доставка за межі України

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше