Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Російське золото - вовняна хустка з шовковими китицями

Російське золото
Російське золото
Російське золото
Російське золото
Російське золото
Російське золото
Артикул: 529-8
(5 голосів, в середньому: 4.2 з 5)
640 грн.
в наявності

Хустка «Російське золото» помітно відрізняється від традиційних образів павловопосадских хусток з їх трояндами, листочками і наївними незабудками. Хустка - складна, насичена тонкими, філігранними елементами, і від цього - надзвичайно приваблива. Композиція витримана в теплих рожево-кремових тонах, які чудово гармонують з різними відтінками коричневого і трохи розбавлені бузковими вкрапленнями.


Сподобалося? Поділись!

У цьому розкішному убрусі бачаться скарби арабських казок, адже арабески - основний елемент хустки, багаторазово повторений в різних варіаціях. Химерна в'язь візантійської розкоші здавна служила прикрасою для розписних шкатулок і скриньок боярських дочок. Ось вона перед вами - скринька з перлами і самоцвітами, окремі намистинки переплетені в медальйонах та фестонах, перлів щедрою рукою художниці розсипані по затканному квітами світлому полю хустини.

Світла кромка тонкого вовняного плата прикрашена шовковими китицями ручного плетіння. Цей виріб дуже красиво драпірується на жіночій фігурі. Його філігранний розпис дає цікавий ефект, крадучи вікові недоліки, зовсім так, як це роблять сяючі діаманти. Рекомендований жінкам з пишною фігурою і округлими плечима.

Ваш відгук стане першим