Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Пори року. Весна - вовняна хустка з ущільненої тканини з шовковими китицями

Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Пори року. Весна
Артикул: 706-11
(3 голоси, в середньому: 2 з 5)

Павловопосадська чистошерстяна набивна хустка (шаль) з ущільненої тканини з шовковими, в'язаними вручну, китицями.


Сподобалося? Поділись!

Повернення легенди

Закінчивши свою творчу діяльність на Мануфактурі, Злата Ольшевська малювала вдома. Свою серію вовняних шалей "Пори року" вона виконала в техніці ручного розпису, коли малюнок пишеться безпосередньо відразу на вовняному полотні, а не на папері. Серія «Пори року» складалася з чотирьох шалей, кожна присвячувалася одноєї з чотирьох пор року: зими, весни, літа і осені.

Мануфактурі сподобалася ідея художниці, і її попросили намалювати крок шалі «Пори року. Осінь» і запустили її у виробництво. Надрукували багато різних колоритів цієї шалі і зараз вони широко відомі серед колекціонерів.

Коли до керівництва прийшов В. С. Стулов, про ці шалі згадали знову. Володимир Сергійович особисто попросив Злату Ольшевскую намалювати всі авторські колорит «Пори року» на папері. Малюнки були готові і передані Мануфактурі, але з тих чи інших причин так і не були надруковані.

І ось 2019 рік... Вперше будуть надруковані всі 4 шалі циклу "Пори року": Зима, Весна, Літо і Осінь у вигляді авторських малюнків.

Екологічні посадські хустки (шалі) дарують тепло і комфорт, створюючи неповторний образ модниці у відповідності з традиціями.

Склад: вовна 100%.

Ваш відгук стане першим

Доставка

  1. Доставка по Києву та Україні
  2. Доставка за межі України

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше