Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Перше побачення - шовкова хустка з шовковими китицями

Перше побачення
Перше побачення
Перше побачення
Перше побачення
Артикул: 1384-4
(5 голосів, в середньому: 4.2 з 5)

Хустка знята з виробництва.

Розкішний шовковий платок «Перше побачення» настільки повітряний і ніжний, що, здається, він створений юною художницею. Важко повірити, що його автором є ветеран павловопосадской мануфактури, метр галузі - Клара Зінов'єва.


Сподобалося? Поділись!

Багато в чому завдяки її кисті павловопосадские хустки прославилися в усьому світі. Це її моделі надихали і продовжують надихати російських модельєрів на створення чудових ансамблів з вовняних і шовкових платов і убрусов в стилі «а ля рюс».

Чарівний орнамент традиційних трояндочок не перевантажує білосніжний фон. Тонко виписані, прозорі до акварельности квіточки і листочки виглядають ніжно і вишукано на блискучому шовку високої якості вичинки. Він романтично і витончено драпірує жіночий силует. Дрібний малюнок рекомендований покупцям з тендітною статурою - хустка надає своїм носителька просто порцелянову чарівність.

Кромка шовкового рушника «Перше побачення» прикрашена бахромою, вручну сплетеною з шовкової ж нитки. Плат стане найколоритнішою частиною жіночого гардероба. Він несе в собі надзвичайний заряд, справжню російську духовність і володіє особливою привабливістю, як для господині, так і для оточуючих.

Ваш відгук стане першим