Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Відрада - вовняна хустка з з вовняними китицями

Відрада
Відрада
Відрада
Відрада
Відрада
Відрада
Артикул: 678-2
(15 голосів, в середньому: 3.8 з 5)
1300 грн.
передзамовл.

Хустка самого успішного молодого автора, художниці Валерії Фадєєвої, під назвою «Отрада» виконаний у манері, кілька відступаючої від традиційних наївних трояндочок і гірлянд. Розпис хустки заворожує, притягує погляд, немов багатошарове, ємне твір мистецтва. В ньому закладена сама суть російської культури, історії і незбагненною російської душі.


Сподобалося? Поділись!

Хустка «Отрада» - свято для цінителя істинно російського фольклору, переданого талановитим автором повно і виразно. На сніжно-білому тлі рушника, як на історичному полотні, читається все, що важливо для росіянина. Плат прикрашають гармонійні композиції їх росистых лугів і синіх річок, легке лебедине пір'ячко, переплетені «перлами самоцвітними». Все це пишність вставлено, немов в рамку, в ажурну віньєтку. Центр з властивою автору манері, залишається напівпорожнім, злегка заповнених дрібними, традиційними квіточками.

Кромка легкої хустки з тонкої вовняної нитки прикрашена багатою бахромою з вовняної нитки. Бахрома прикрашає хустку, вишукано драпирующий жіночу фігуру. Плат вважається шедевром павловопосадского стилю в новій манері розпису.

Ваш відгук стане першим