Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Оренбурзькі хустки

З 1939 року ми виробляємо для вас вироби з пуху: палантини, оренбурзький пухову хустку, пончо, шалі, павутинки, рукавички, рукавиці, жилети для дітей і дорослих, шкарпетки та іншу пухову продукцію.

Вироби з натурального пуху дивовижно ніжні, красиві, теплі і практичні. Надалі асортимент продукції буде тільки збільшуватися, але вже зараз можна купити справжній оренбурзький палантин, пухову хустку, павутинки високої якості.

Купуючи в нашому інтернет-магазині пухових хусток оригінальну і якісну продукцію, ви отримуєте можливість стикнутися з історією та звичаями нашого степового краю, знайти предмет, який увібрав у себе вікові традиції та вміння наших майстринь. Палантин або пухову хустку стане прекрасним подарунком для близьких і рідних, відмінним презентом колегам або іноземним партнерам. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції.

Вибираючи для себе оренбурзький пухову хустку, шаль, палантин або інші вироби Фабрики Оренбурзьких пухових хусток, ви можете бути впевнені в тому, що вони мають високі споживчі якості - дивовижну легкість і тепло.

Підібрати оренбургські пухові платки