Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Олена Жукова

Я народилася в маленькому містечку з веселою назвою - Кохма, поблизу міста Іваново. З дитинства із задоволенням малювала, ліпила з глини, розмальовувала кухонні досочки. У старших класах, побувавши на екскурсії на текстильних підприємствах міста Іваново, точно для себе вирішила, що неодмінно повинна стати художником по текстилю.

У 1983 році закінчила відділення "Художньо-колористичне оформлення тканин і трикотажу" Іванівського технікуму художньо-промислового дизайну (найстаріший заклад з підготовки художників-текстильників). Дипломну роботу по темі "Павлово-посадська хустка" захистила з відзнакою. З тих пір я і закохалася в незвичайну красу Павловських шалей. І з того дня вся моя життя нерозривно пов'язана з унікальним виробництвом шалей, з тихим підмосковним Павловським Посадом, в якому тепер все: і улюблена робота, і сім'я, і друзі, всі турботи і надії.

Я дуже пишаюся, що я є членом Спілки художників і членом Союзу дизайнерів Росії, це членство стало для мене заслуженим визнанням та оцінкою моєї роботи.

Робота і творчість приносять мені величезне задоволення, я щаслива, що займаюся в житті улюбленою справою. Думаю, що я людина по життю відкритий і життєрадісний. Мій девіз -

"ВСЕ В ЖИТТІ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ З ПЕВНОЮ ЧАСТКОЮ ГУМОРУ, І НЕ ПЕРЕБИРАТИ НА СВОЇЙ ПАЛІТРІ ФАРБИ!"

Нехай все буде яскравим, чистим і світлим, тоді і світ навколо тебе буде чистішим і добрішим! Я щаслива, що своєю творчістю можу подарувати оточуючим крапельку тепла і щастя! Бажаю всім удачі.“

Олена Валентинівна Жукова народилася в 1964 році в р. Кохма Івановської області. У 1983 році закінчила Іванівський хіміко-технологічний технікум за спеціальністю "Художнє оформлення та колорування тканин і трикотажу", і в тому ж році прийшла працювати колористом на Павловопосадское платочное підприємство. З 1985 року Олена Валентинівна працює художником. Поряд з малюнками традиційного стильового напряму, вона успішно створює малюнки для хусток з включенням нових елементів та мотивів.

Найбільш відомими роботами художниці є: - шаль "Натхнення" - традиційний, багато прикрашений малюнок з квіткових букетів, обрамлених ошатним орнаментом; - хустка "Соняшники" - яскраве, колоритне відображення безкраїх полів жовтих соняшників півдня Росії; - хустка "Абстракція" - відображення нових ідей і віянь сучасної моди.

За 16 років роботи на підприємстві Оленою Жукової створено понад 130 малюнків до хусток і шалям, багато з яких були втілені і живуть у прекрасних виробах. Нею створено ряд виробів. які сміливо можна віднести до так званих "авангардною" робіт, вони неординарні, сучасні і користується незмінно підвищеним попитом у покупців.

Олена Жукова - член спілки художників Росії з 1998 року і член союзу дизайнерів Росії. Є учасником численних виставок - всеукраїнських, республіканських, міжнародних. Двічі, в 1997 і 1999 роках, в складі авторського колективу художників підприємства за розробку і впровадження колекцій набивних шалей вона отримувала диплома лауреата Російської національної премії "Вікторія".

У 2001 році роботи Олени Валентинівни були представлені на виставці "Два століття Павловопосадской шалі", місцем проведення якого став Виставковий зал Успенської дзвіниці Московського Кремля. Одним з прикрас виставки став створений Е. В. Жукової шовковий платок "Москва Золотоверхий", яскравий і святковий образ столиці, відображення її багатовікової історії.

Нагороди: Лауреат Державної премії в галузі літератури і мистецтва за 1999 р. , Лауреат і дипломант конкурсу "Молоді таланти - 96".

Популярні хустки Олени Жукової

Ненаглядна1025-14
Ненаглядна
2530 грн.
в наявності
  • 14509
Садко598-52
Садко
  • 15380
Підібрати хустку Олени Жукової