Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Олена Фаворитова

«Я народилася і виросла в Павлівському Посаді. Малювала зі школи, тому проблеми вибору професії не існувало. Навчалася і придбала хороших друзів у Москві, спочатку - в Московській школі художніх ремесел, потім - в Московській текстильної академії.

З 1994 року і донині працюю художником на Павловопосадской платочної мануфактурі.

Люблю свою роботу, сина, чоловіка і шоколад. Мрію досягти гармонії зі світом і досконалості в творчості».

Народилася 14 жовтня 1967 року в місті Павловський Посад Московської області. Там же закінчила середню і паралельно музичну школу по класу скрипки. У 1985 році поступила в Московську школу художніх ремесел, де навчалася розпису тканини. У 1987 році закінчила її з відзнакою. В цьому ж році стала працювати на наметовому об'єднання копировщицей. У 1989 Олена Олександрівна отримала направлення на навчання в Московський Державний текстильний інститут. По закінченні інституту, у 1994 році, повернулася на фабрику, отримавши спеціальність "художник-технолог". З 1995 року по 1998 рік паралельно з роботою на підприємстві Олена Олександрівна викладала в дитячій експериментальній художній школі Павловського Посада розпис по тканині.

Роботи Фаворитовой Е. А. відрізняє оригінальність і сучасність композиції, несподіванка колірного рішення. Класичний Павлово-Посадський стиль в них часто поєднується з сучасними мотивами і ритмами. Багато зі створених художником малюнків впроваджені у виробництво. Найбільш відомі з них - шаль "Юнона", хустка "Казки Пушкіна", шовкові хустки "Сашенька", "Сергієв Посад".

Олена Олександрівна - учасник численних всеукраїнських і міжнародних виставок. Серед них можна відзначити наприклад: диплом виставки "Молоді таланти" в 1995 році, диплом виставки "Краса і дизайн - 98", диплом міжнародної виставки "Косумэкспо - 2000". У 2001 році роботи Е. А. Фаворитовой були представлені на виставці "Два століття Павловопосадской шалі", що проходила у Виставковому залі Успенської дзвіниці Московського Кремля.

З 1999 року Олена Олександрівна є членом Спілки дизайнерів Росії.З 2001 року - член Спілки Художників Росії. Стипендіат Державної стипендії в галузі літератури і мистецтва за 2000 рік.

Хустки і шалі, малюнки яких створені Е. А. Фаворитовой, експонуються в Павловопосадском краєзнавчому музеї та в музеї Павловопосадской платочної мануфактури.

Популярні хустки Олени Фаворитовой

Підібрати хустку Олени Фаворитовой