Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Незнайомка - вовняна хустка з шовковими китицями

Незнайомка
Артикул: 779-18
(14 голосів, в середньому: 3.3 з 5)
640 грн.
в наявності

Художниця Наталія Білокур розписує свої хустки, дотримуючись споконвічних павловопосадских традицій і робить це вельми майстерно. Хустка «Незнайомка», створена майстринею за всіма канонами ремесла: червоні і кремові троянди, гарненькі незабудки і різьблені пелюстки сплетені у вигадливі букети і гірлянди. Вони соковито, ніби об'ємні, виділяються на чорному полі хустки. Строкаті вигнуті пейсики прикрашені вигадливими гребінцями. Кутові елементи утворюють орнаменти, що нагадують імператорські корони.


Сподобалося? Поділись!

На незнайомку, накинувшую на плечі такий ошатний убрус, оглядаються всі зустрічні чоловіки і жінки. Вовняну хустку, прикрашену літньою пишністю кольорів, ніби нагадує про спекотне літо, а червоні трояндочки добре виглядають зі свіжими, рум'яними на морозі щоками. Плат на голівці милої дівчини або солідної матрони завжди був символом жіночності. Але от якість убору, ціна його говорили краще всяких слів про достаток красуні.

Таку розкішну хустку і зараз ще може дозволити собі не кожна любителька павловопосадских убрусов. Розкішний чорний плат з чорною ж шовковою бахромою по краю є коштовною прикрасою жіночого вбрання, порівнянним з цінними хутрами або ювелірними прикрасами.

Ваш відгук стане першим