Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Наталія Білокур

Наталія Сергіївна Білокур народилася в 1969 році в місті Ростов-на-Дону в сім'ї художників. У 1989 році приїхала в місто Павловський Посад Московської області, де через рік почала працювати на Павловопосадском наметовому об'єднання виконавцем художньо-оформлювальних робіт.

Незабаром Наталя Сергіївна була направлена на навчання в Московську Державну текстильну Академії, яку успішно закінчила в 1996 році, і в тому ж році повернулася на підприємство.

Талановитий молодий художник Н.С.Білокур створює малюнки для оформлення хусток і шалей, спираючись на досвід і майстерність художників-наставників, вдумливо вивчаючи особливості павловопосадского стилю. Її відрізняє надзвичайно дбайливе ставлення до мистецької спадщини промислу. Характерною рисою малюнків, створених Наталією Сергіївною в класичній манері, є суворе дотримання павловопосадским традицій. Разом з тим серед виконаних нею робіт є не тільки традиційні, але й сучасні оригінальні композиції. По малюнку "Золото Ісіди", створеному Н.С.Білокур, був виготовлений перший шовковий хустку підприємства.

Наталія Сергіївна брала участь у наступних художніх і промислових виставках: - Друга міжнародна виставка (конкурс) "Всеросійська Марка (III тисячоліття)", - "Знак якості XXI століття", 2000 р., р. Москва ; - Виставка декоративно-прикладного мистецтва, 1999 рік; - Всеросійська виставка "Дизайн 2000", 2000р.; - "Династія Білокур" 2001р., р. Павловський Посад; - 2-а Московська обласна виставка-конкурс "Розпис тканини" 2001р., р. Павловський Посад.

Н.С.Білокур є членом Спілки дизайнерів Росії. Роботи Наталії Сергіївни представлені в музеї Павловопосадской платочної мануфактури.

Популярні хустки Наталії Білокур

Підібрати хустку Наталії Білокур