Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Княжий - вовняна хустка з ущільненої тканини з шовковими китицями

Княжий
Княжий
Княжий
Княжий
Артикул: 680-13
(9 голосів, в середньому: 3.2 з 5)
2100 грн.
в наявності

У старовину про вартість хустки можна було судити по складності набивного візерунка і тонкості малюнка. Дівчина на виданні або чоловікова дружина, чиї плечі прикрашав розкішна «княжа» хустка, помітно виділялася з натовпу своїм багатим убором. Такий плат чи убрус був дуже дорогим, одягався на свята і передавався по спадку, як придане.


Сподобалося? Поділись!

І тепер ще не кожна цінителька старовинних російських хусток може дозволити собі таку розкіш. Побачивши одного разу хустку з тонкої вовни, розписану чудовими квітами, її неможливо забути, наче самоцвіт з казкової скриньки. Плат прикрашений шовковою бахромою в тон. Носити його можна по-різному, але в будь-якому випадку він прикрасить собою гардероб жінки і стане предметом підвищеної уваги оточуючих.

Затишна хустка тепло і лагідно кутає жіночі плечі, красиво драпірується на вечірньому вбранні, гармонійно поєднується з осінніми пальто і хутряними шубами. Це чудо називається «Княжий», а розпис на ньому ставиться до павловопосадской традиційної платочної манері. Роботи автора Олени Немешаевой неможливо сплутати з іншими, настільки незвичайний тонкий і складний, багатий і насичений візерунок з орнаментальних кіл, медальйонів та гірлянд.

Ваш відгук стане першим