Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Клара Зінов'єва

Творча діяльність Клари Сергіївни Зинов'євою почалася в 1956 році, коли вона після закінчення художнього відділення Іванівського хіміко-технологічного технікуму почала працювати на Городковской фабриці в р. Павловський Посад техніком-художником.

Продовжилася після переведення в 1963 році на «Московське виробниче платочное об'єднання» - так стало називатися унікальне підприємство з виробництва хусток і шалей з традиційною спрямованістю художнього оформлення.

За час роботи на підприємстві Зинов'євою К.С. створено близько 700 малюнків для хусток і шалей. Художника відрізняє глибоке знання і проникнення Павловопосадской традицією художнього оформлення хусток і шалей. Віртуозна техніка виконання у поєднанні з складним композиційним вирішенням і тонким, вишуканим колоритом твори роблять творчість Клари Сергіївни глибоко індивідуальним, професійним і неповторним у творчому потенціалі.

З 1972 року художник - постійний учасник різноманітних мистецьких виставок - Міжнародних, Всеукраїнських, Зональних, Обласних виставок промислових колекцій підприємства. В тому числі і зарубіжних виставок у Брно, Братиславі, Пловдиві, Празі, Дамаску, Лейпцигу.

У 1988 році Кларі Сергіївні Зинов'євою було присвоєно звання «Кращий художник Минтекстильпрома РРФСР» за великий внесок у поліпшення асортименту і якості товарів.

У 1988 році творча праця художника був відзначений медаллю «Ветеран праці».

У 1992 році за досягнуті успіхи в розвиток народного господарства Зінов'єва К.С. нагороджується Срібною медаллю ВДНГ.

У 2004 році Диплом Губернатора Московської області за участь у ювілейній виставці «75 років Московської області».

Відмітна риса творчості Зинов'євою К.С. - знаходити незвичайне, неповторне художнє єдність у звичайному, доступному всім... Їй притаманне виключне відчуття стилістичної єдності.

І у великих шалях і в малій формі-хустці Клара Сергіївна зливає і візерунок, і фарби в струнку, досконалу гармонію точного й виразного образу.

В останні роки, вже перебуваючи на пенсії, Зінов'єва К.С. продовжувала створювати нові малюнки, а також приділяла велику увагу передачу своєї майстерності і досвіду, бездоганного володіння традицією художнього оформлення павловопосадской шалі молодим художникам «Павловопосадской платочної мануфактури».

Підібрати хустку Клари Зінов'євої