Інтернет-магазин «ПлатОк»
Носи з задоволенням
(067) 449-16-66(050) 999-67-99

ПН–ПТ: 10:00 - 19:00

СБ: 10:00 - 16:00

Іменинниця - вовняна хустка з шовковими китицями

Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Іменинниця
Артикул: 1446-2
(17 голосів, в середньому: 4 з 5)
1300 грн.
передзамовл.

Хустка «Іменинниця» належить непересічному автору - художниці павловопосадских хусток, зазначеної численними нагородами за унікальні розробки і незвичайну манеру розпису. Валерія Фадєєва збагатила павловопосадскую манеру платочної розпису власними елементами, сміливими і сучасними.


Сподобалося? Поділись!

Композиція «Іменинниця» в синьому кольорі помітно відрізняється від того, що прийнято називати традиційним «павловопосадським розписом», проте основні елементи: гірлянди, суцвіття і центральний «сиянок» тут збережені. Глибокий синій фон прикрашають розкішні об'ємні троянди, переплетені з традиційними дрібними незабудками і незвичайними бордовими листочками.

Художниця гармонійно поєднала в єдину композицію фантастичні елементи та стилізовані фрагменти живої природи: хитросплетіння суцвіть прикрашені фазаньими пір'їнками і дивовижними травами. Реалістичні троянди чергуються з витончено виписаними медальйонами і зубчастими відводками.

Вовняна хустка надзвичайно легка, майже невагома. Вона просвічує, але володіє міцністю цього вовняного полотна. Убрус красиво драпірується і прикрашає собою як строгий, так і вечірній туалет сучасної жінки.

Ваш відгук стане першим

Доставка

  1. Кур'єрська доставка по Києву
  2. Доставка по Україні
  3. Доставка за межі України
  4. Самовивіз

Оплата

  1. Готівкою
  2. Безготівковими
Детальніше